Tchibo.cz nabídka týdne

Tchibo cafissimo

Je libo káva? Není tomu tak dávno, kdy jsem se řadila k zarytým odpůrcům kávy. No jo, jenomže to jsem ještě neokusila kávu tchibo připravenou kávovarem Tchibo cafissimo. Od toho okamžiku kávu miluji a vychutnávám si ji plnými doušky. V čem je v kávovaru Tchiba rozdíl, že dělá takovou skvělou kávu?

Tchibo cafissimo – domácí káva od profesionálů

Tchibo cafissimo je nový moderní kávovar, který využívá těch nejvyspělejších technologií a udělal z vaření kávy hotový božský rituál. Běžný kávovar nabízí výrobu kávy na podkladu horké vody a páry, kdy se k výrobě užívají maximálně dvě tlačítka. Je to však výhoda anebo nevýhoda?

Chcete si vychutnat božskou kávu i v pohodlí svého domova? Tak to vám asi pouhá dvě tlačítka nevystačí. Tchibo cafissimo má sice více než dvě tlačítka, ale jinak je stále uživatelsky velice jednoduchý a dokáže vám vyrobit výtečnou kávu jako od profesionálů.

Výjimečná technologie kávovaru spočívá v tom, že ví, jak nejlepší kávu udělat. Pro nejlepší chuť je zde hned několik možností pro nastavení tlaku, takže můžete vyrobit několik druhů káv. Mimo to vás kávovar upozorní, když mu dojde voda anebo při potřebě odvápnění. Tento kávovar není na kávu, jako takovou, ale na kapsle, které zaručují čerstvost kávy.

Další výhody kávovaru Tchibo cafissimo

Tento kávovar má ale i další výhody, které jistě oceníte. Má například automatické vypínání, takže jestli zapomenete kávovar vypnout, sám se po 7 minutách vypne. Díky speciální nastavitelné hubici si můžete udělat kávu téměř v jakémkoliv hrníčku. Součástí přístroje je i napařovací tryska na mléko, s jejíž pomocí dosáhnete krásné a nadýchané pěny.


Tchibo aktuální nabídka

Akční letáky plné skvělých slev!