Tchibo.cz nabídka týdne

Povlečení Tchibo

Sortiment Tchibo představuje kvalitu již 62 let. Svým zákazníkům týden, co týden nabízí rozsáhlou nabídku velmi rozmanitého sortimentu. Vedle módního oblečení, nábytku a dekorací, bytového textilu nabízí také velice kvalitní povlečení.

Povlečení Tchibo představuje pozvánku ke sladkému snění. Soupravy ložního prádla nabízí s originálním a nevšedním potiskem na velice kvalitních materiálech, jakými je flanel, lehký flanel, renforcé a satén.

Cože to jsou za materiály? A proč jsou označovány za výborné?

Flanel

Flanel je velice měkký a hřejivý materiál, jež se vyrábí z čisté, hustě tkané zdrsněné bavlny. Jeho největší klady, je nejen hřejivost, ale i prodyšnost a savost, což oceníte hlavně v chladném období.

Lehký flanel

Lehký flanel je na rozdíl od flanelu vyroben z jemnějších vláken, čímž je lehčí. Při šetrném praní se nemusí téměř vůbec žehlit.

Renfoncé

Renfoncé představuje jemný a hladký materiál vyrobený z bavlny té nejvyšší kvality. Její velkým plusem je savost a vyrovnávání teploty, takže je ideální pro celoroční užití.

Satén

Satén představuje to nejlepší, co si můžete dopřát. Je to velmi kvalitní jemná hladká bavlněná tkanina, která je k tomu všemu i neobyčejně měkká. Tento materiál je ideální na léto, protože je mírně chladivá a dobře saje pot.


Tchibo aktuální nabídka

Akční letáky plné skvělých slev!