Tchibo.cz nabídka týdne

Káva Tchibo

Za kávou Tchibo stojí dva němečtí obchodníci: Max Herz a Carl Tchilling - Hiryan. Název firmy pak vytvořili propojením dvou slov: Tchilling a Bohne, které mají v němčině význam zrnko. Tak vzniklo Tchibo, jemuž je již dnes 62 let. Čímže si trh naklonili na svou stranu?

Kvalitní kávou, kterou rozesílali svým zákazníkům poštou. Na rozdíl od ostatních firem, však kávu nedávali do papírových obalů, avšak do plastových a kovových dóz. I když by se zdálo, že je to zbytečně nákladné, lidé tuto praktickou stránku ocení a netrvá dlouho a Tchibo se stává v Německu velice oblíbeným a vyhledávaným výrobcem kávy.

Věděli jste, že za dnešní ochutnávky potravin, které vás případně přesvědčí o nákupu, či výběru daného sortimentu vděčíme právě Tchibu? Ano, to oni přišli s tímto přelomovým krokem pro zákazníky, kteří mohli kávu okusit ještě před zakoupením, a tak zjistit, který druh kávy bude pro ně nejideálnější. Již ani ne po deseti letech od založení firmy se káva Tchibo, prostřednictvím kávy Gold Moca, stává tou nejvyhledávanější německou firmou s kávou.

Tchibo však není pouze káva

Tchibo však není jen káva, od roku 1973 představuje i možnost nákupu kvalitního spotřebního zboží nesoucí pečeť kvality Tchibo. Prodej probíhá přesně podle motta: Každý týden nový svět. Přesně podle tohoto motta nabízí Tchibo každý týden novou kolekci limitovaných kvalitních výrobků za velice příznivé ceny.


Tchibo aktuální nabídka

Akční letáky plné skvělých slev!